Saturday, February 27, 2021
Gazete arşivleri, unutulan nostaljik haberler ve magazin bombaları…


Hülya Avşar’ın Küçük İbo’yu Dövmesi (1998’den Nostaljik Haber)

Hülya Avşar, ‘Türkiye’nin en güzel kadını benim’ dediği yıllarda yaptığı Hülya Avşar Show ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Programı için her…

By magazinout , in 90'lar , at Kasım 30, 2020

Hülya Avşar, ‘Türkiye’nin en güzel kadını benim’ dediği yıllarda yaptığı Hülya Avşar Show ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Programı için her hafta farklı bir atraksiyona giren Avşar Kızı’nın 1998 yılındaki konuğu ise Küçük İbo olmuştu.

Küçük İbo son hali günümüzde merak konusu olurken biz bugün size nostaljik bir haberle geliyoruz. 1984 doğumlu Küçük İbo’nın 14 yaşında Hülya Avşar’a 3. kez konuk olmuştu.

90’lı yıllardaki Türkiye’nin ilk çocuk şarkıcısı olan Küçük İbo, yaptığı sempatik hareketlerle yüzleri güldürmeyi başarmıştı.

1998 yılındaki bir haberde ise “Hülya Avşar Küçük İbo’yu dövdü” başlığı atılmış ve şu ifadelere yer verilmiş:

Hülya Avşar Show Küçük İbo

“Hülya Avşar, kendi adını verdiği şov programına üçüncü kez Küçük İbo’yu konuk etti. İlk davet ettiğinde Küçük İbo’yu kucağına oturtarak Devlet Bakanı Işılay Saygın’ın tepkisini çeken Avşar, bu sefer de öğretmen olup, sorduğu soruyu cevaplayamayan İbo’nun poposuna cetvelle vurdu.

Programın ilerleyen dakikalarında stüdyoda kara tahta önüne geçen Hülya Avşar, gözüne gözlük takıp eline de bir cetvel alarak öğretmen rolü yaptı.

Küçük İbo’ya coğrafya ve biyolojiyle ilgili sorular soran Hülya Avşar, Akdeniz ikliminin bitki örtüsünü bilemeyen ve fotosentezi tarif edemeyen Küçük İbo’nun önce ellerine sonra da poposuna cetvelle vurdu.”

Magazin Out olarak unutulan magazin haberlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bu haberimiz hoşunuza gittiyse “Tarık Akan ile Yasemin Erkut’un Boşanma Hikayesi” yazımıza da gözatabilirsiniz.

Son güncelleme: Aralık 2, 2020

Comments


Yorum yaz