Wednesday, January 27, 2021
Gazete arşivleri, unutulan nostaljik haberler ve magazin bombaları…


Sevda Karaca: En İyi Vücut Bende… 3 Ay Sonra Herkes Korksun Benden (1978)

Nostaljik haber sevenler için yeni yazımız ünlü şarkıcı Sevda Karaca hakkında… Günümüzde Sevda Karaca son hali merak edilse de biz…

By magazinout , in 70'ler , at Aralık 16, 2020

Nostaljik haber sevenler için yeni yazımız ünlü şarkıcı Sevda Karaca hakkında… Günümüzde Sevda Karaca son hali merak edilse de biz sizleri 1978 yılına götürüyoruz.

1956 yılında doğan ve 70’lerin ünlü seslerinden Sevda Karaca, 1978 yılında verdiği röportajda iddialı açıklamalarda bulunmuş. “En iyi vücut bende, en iyi dans eden benim. Artık plaklarım da çok iyi, TV’ye de çıkıyorum. Niye zirvede ben olmayayım.‘ ifadelerini kullanan Sevda Karaca, ‘3 ay sonra herkes benden korksun’ demeyi de unutmamış.

Sevda Karaca’nın bahsettiği 3 ay sonra ise bomba 45’lik yayınlanıyor. ‘Çık Oraya‘ ve ‘Tanımazsın Beni‘ albümleri büyük ses getiriyor ve günümüzde bile sevilerek dinleniyor.

Karaca, aynı yıl bir de ‘Long Play’ albümü olarak da ‘Selam’ı yayınlıyor.

1978 – SEVDA KARACA – ÜÇ AY SONRA HERKES KORKSUN BENDEN

“En iyi vücut bende, en iyi dans eden benim. Artık plaklarım da çok iyi. TV’ye de çıkıyorum. Niye zirveden ben olmayayım?” diyen Sevda Karaca çok iddialı…

Sevda Karaca eski haberler
Sevda Karaca hakkındaki nostaljik haberin fotoğrafı…

Üç ay beklemelerini söyledi Sevda Karaca… Fazla değil, 3 ay sonra rakipsiz şarkıcı olacağım dedi hayranlarına. Ve devam etti: “Çünkü en güzel vücudu olan benim. Çünkü en hareketli showu yapan benim. Hele bir de yakında çıkacak plağım dinlensin, sevilsin. O zaman görüşeceğiz herkesle.” 

Sevda Karaca – Tanımazsın Beni – 1978

Sevda Karaca’da hissedilir bir gelişme var son günlerde… En az iki yerde çalışıyor. Üstelik daha önce Sevim Tunca’nın assolist olduğu gazinoda iki assolistten birisi oldu. Vahdet Vuyral ile birlikte assolistlik sıfatını taşıyor. Televizyona da çıkıyor. Kısaca her geçen gün hayranları biraz daha artıyor. Geçen yıl ki dur7umunu kat be kat geçti. Hele dediği gibi bir de plağı piyasaya çıksın eminiz çok daha iyi yerlere gelecek.

Sevda Karaca- Çık Ortaya – 1978

Son aylarda birkaç TV programı ile sükse toplayan batı müziği şarkıcılarına çok kıran Karaca isim vermiyor ama hepsinden tek tek intikam almak arzusunda. “Ben kişi olarak kalenderim. Fazla ihtiraslı değilim ama artık olacağım. O şarkıcı geçinenlere ders vermek için… Kadının vücudu rezalettir, açık elbiseler giyerek gazinoda sükse yapar. Sesi yoktur şarkıcı geçinir. Ama bakarım her gün TV’de veya gazetelerin baş köşelerinde. Bu yüzden kesin karar verdim. Ne bir sevgili ne bir arkadaşım var. Devamlı işimle uğraşacağım. Modayı, sevilen şarkıları günü gününe takip ediyorum. kısaca ihtiras sardı içimi. Kısa zaman sonra en fazla 3 ay sonra hayranlarım gerçek Sevda Karaca’yı görecekler. Çünkü buna inanıyorum. Bir sanatçı için gereken ne varsa hepsinin bende olduğuna eminim…” 

Bakalım Sevda Karaca sözünde duracak mı? Gidişi bunu gösteriyor ama bir bakarsınız aşık olmuş ortadan kaybolmuş…”

Magazin Out eski haberleri ve nostaljik magazin içeriklerine ağırlık vermeye devam edecek. Bize sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek destek verebilir, içeriklerimizle ilgili düşünceleriniz ve fikirleriniz için de aşağıdaki yorum bölümünden bize yazabilirsiniz. Sevda Karaca ile ilgili bu nostaljik içeriğimiz ilginizi çektiyse yine 1978 yılından şu habere de gözatabilirsiniz: Mahmut Hekimoğlu Kendi İşini Kurup Patron Oldu

Son güncelleme: Aralık 16, 2020

Comments


Yorum yaz