Wednesday, January 27, 2021
Gazete arşivleri, unutulan nostaljik haberler ve magazin bombaları…


Zeynep İnanoğlu’nun Doğması ve Gülşen Bubikoğlu’nun Mutluluğu (1978)

Gülşen Bubikoğlu, henüz 19 yaşında tanıştığı sinema hayatında kısa sürede en çok konuşulan aktristlerden birisi oldu. Oynadığı tüm filmlerinde güzelliğiyle…

By magazinout , in 70'ler , at Aralık 4, 2020

Gülşen Bubikoğlu, henüz 19 yaşında tanıştığı sinema hayatında kısa sürede en çok konuşulan aktristlerden birisi oldu. Oynadığı tüm filmlerinde güzelliğiyle dikkat çeken Gülşen Bubikoğlu, aile hayatıyla da örnek bir isim olmuştur. Eşi Türker İnanoğlu ve kızı Zeynep İnanoğlu ile hayatına devam eden ünlü oyuncu ile ilgili çok özel bir haberi sizler için bulduk.

Sinemaya adım attıktan sadece 1 yıl sonra Türkiye’nin en ünlü film yapımcılarından Türker İnanoğlu ile gizlice evlenen Gülşen Bubikoğlu, 1977 yılında da kızı Zeynep’i dünyaya getirmişti.

Magazin Out olarak Gülşen Bubikoğlu’nun kızı Zeynep’i dünyaya getirmesinden hemen sonra yaptığı açıklamaları sizlere sunuyoruz. 1978 yılında yapılan haberde Gülşen Bubikoğlu’nu ve henüz birkaç günlük kızı Zeynep İnanoğlu’nu görebilirsiniz.

Gülşen Bubikoğlu kızı Zeynep İnanoğlu ile
Gülşen Bubikoğlu 1978 yılında kızı Zeynep İnanoğlu’nu dünyaya getirdi.

GÜLŞEN BUBİKOĞLU ZEYNEP İNANOĞLU’NU DÜNYAYA GETİRDİ

Gülşen’in istediği oldu…

Hamileliğinin ilk günlerinde bile “Kızım olacak, öyle istiyorum” diyen Gülşen Bubikoğlu sevinçten adeta uçuyor.

Sonunda Gülşen Bubikoğlu’nun dediği oldu. Daha ilk günlerde bile ‘kızım olacak çünkü öyle istiyorum.’ diyen genç yıldız sonunda Zeynep’ine kavuştu. Babası Türker İnanoğlu da taktik değiştirip “Erkek adamın erkek çocuğu olur” demekten vazgeçip, “Erkek adamın erkek damadı olur” demeye başladı.

Sinemamızın genç yıldızlarından Gülşen Bubikoğlu, gerçekten çok temiz kalpli bir insandır. Öylesine iyidir ki, Allah da ona daima kalbine göre veriyor. Hiçbir zaman ihtirası olmayan, hiçbir zaman başkalarını kötülemeyen, onlarla ilgilenmeyen Bubikoğlu, daima mütevazi, daima kendi hayatını yaşar. Genç yaşında zirveye çıkmasının şimdiye dek bir kişi olsun kalbini kırmamasının bir sonucu da bir gerçektir. İyi bir evlilik yapmasın ve iyi bir ev kadını olmasının ardından gelen bir kız çocuğu da mutluluğun perçini oldu.

Şimdi yuvası daha mutlu, daha renkli…  Bu ona işinde bile yeni bir çalışma şevki verecek.

Gülşen Bubikoğlu, doğumu sırasında hayi zor saatler yaşadı ama şimdi her şeyi unuttu. Kucağında küçük Zeynep’e süt verirken dünyanın en mutlu insanı. “Göreceksini onu nasıl büyüteceğim.” diyor ve şimdiden iki yanına örülmüş saçları ile okula gideceği günleri düşünüyor.

Öylesine seviniyor ki bu anlarda babası da seviniyor tabii… 

“İlkber büyüdü artık, kocaman delikanlı oldu. Ona bir kardeş gerekiyordu. Ağabey olarak Zeynep’in elinden tutup, bize yardımcı olacak. Sanırım bize sevmek için bile fırsat vermeyecek yaz aylarında. Gülşen’i de çok sevmesi ayrı bir güzellik.” diyor.

Kısaca İnanoğlu ailesinde ayrı bir bayram havası var şimdilerde. Yeni yılın ilk günlerinde en mutlu giren çift olarak çok şey bekliyor, istiyorlar.

Magazin Out olarak nostaljik haberler ve unutulan magazin bombalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bize destek olmak için yorum bölümüne düşüncelerinizi yazabilir, sosyal medya hesaplarından Magazin Out’u takip edebilirsiniz.

Gülşen Bubikoğlu ve Zeynep İnanoğlu ile ilgili bu nostaljik haberimizi Londra’da ‘öldürülen’ Yeşilçam’ın sarışın güzeli: Filiz Akın başlıklı haberimize de gözatabilirsiniz 🙂

Son güncelleme: Aralık 5, 2020

Comments


Yorum yaz